توخالی خارجی فعالیت گردشگران خراسان رضوی

توخالی: خارجی فعالیت گردشگران خراسان رضوی اماکن اقامتی سرمایه گذاری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات منشا، علیپور را آقای گل کرد

منشا در این فصل تاثیر پررنگی روی گل های علیپور گذاشته و آقای گل لیگ، بعد از رفتن طارمی فقط زمانی که با گادوین منشا در خط حمله باشد می تواند دروازه حریف را باز

منشا، علیپور را آقای گل کرد

منشا، علیپور را آقای گل کرد

عبارات مهم : نیمکت

فشار سکو ها عامل نیمکت نشینی منشا

منشا در این فصل تاثیر پررنگی روی گل های علیپور گذاشته و آقای گل لیگ، بعد از رفتن طارمی فقط زمانی که با گادوین منشا در خط حمله باشد می تواند دروازه حریف را باز کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ گلزنی و درخشش علی علیپور در ترکیب پرسپولیس، ارتباط عجیبی با حضور گادوین منشا در زمین دارد. زدن ۱۸ گل و گرفتن آقای گلی، علی علیپور را به جانشین موفق طارمی در پرسپولیس تبدیل کرد ولی نقش منشا، هیچگاه به اندازه او به چشم نیامد. بازیکنی که بر خلاف فصل قبل، کم گل می زند و هفته هاست نیمکت نشین شده است ولی آمار نشان می دهد نبود او در زمین، روی آمار علیپور تاثیر فاحشی می گذارد.

منشا، علیپور را آقای گل کرد

از وقت محرومیت طارمی، علیپور و منشا در ۱۶ بازی لیگ برتر خط حمله پرسپولیس را تشکیل دادند. زوجی که حاصل آن، ۱۶ گل جهت علیپور بود. منشا زمانی که بازیکن فیکس پرسپولیس محسوب می شد، فقط در یک بازی برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به زمین نرفت و علیپور نتوانست گل بزند. بعد از نیمکت نشینی او هم علیپور، ۳ بازی بدون منشا به زمین رفت و هیچ گلی نزد. تنها گل علیپور در بازی های اخیر لیگ برتر، مربوط به بازی با سایپاست که در کنار منشا بازی می کرد. آمار علیپور با منشا، یک گل در هر مسابقه و بدون منشا، صفر گل در تمام مسابقه های است.

در لیگ قهرمانان آسیا هم علی علیپور، دو گل از سه گلش را زمانی زده که منشا را در کنارش داشته است و بدون او، فقط یک بار توانست دروازه الوصل را از روی نقطه پنالتی باز کند. موضوعی که نشان می دهد شاید منشا این فصل آمار خوبی در گلزنی نداشته، ولی تاثیر پررنگی روی گل های علیپور گذاشته و آقای گل لیگ، بعد از رفتن طارمی فقط زمانی که با گادوین منشا در خط حمله باشد می تواند دروازه حریف را باز کند.

منشا در این فصل تاثیر پررنگی روی گل های علیپور گذاشته و آقای گل لیگ، بعد از رفتن طارمی فقط زمانی که با گادوین منشا در خط حمله باشد می تواند دروازه حریف را باز

واژه های کلیدی: نیمکت | علیپور | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs