توخالی خارجی فعالیت گردشگران خراسان رضوی

توخالی: خارجی فعالیت گردشگران خراسان رضوی اماکن اقامتی سرمایه گذاری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (497)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (497)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (497)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید. خوشحالیم از اینکه در چنین روز مبارکی که به نام حضرت فاطمه معصومه (س) متبرک شده است و روزِ دختر زن های گل هست، در خدمتتان هستیم. تبریک میگوییم این روز را به همه دختران سرزمینمان و امیدواریم که سلامتی و حالِ خوش، همراه تمامی لحظاتشان باشد.

با همین حال و هوا مطلب را شروع میکنیم، با تصویری که عمو رضا صادقی را در کنار فرشته های کوچکش نشان میدهد، به بهانه تبریک روز دختر به دخترانش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (497)

مراسم خوش حالی تولد فریبا زن متخصص، بازیگر توانا و متخصصِ سینما و تئاتر در پشت صحنه مجموعه “شهرزاد”. تبریک به زن متخصص و آرزوی سلامتی جهت ایشان. طبق آینده نگری ها فصل دوم شهرزاد آن طور که باید چنگی به دل نمیزند، ولی خب همچنان طرفدارش هستیم و منتظر بهتر شدن ماجرا.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

تابلو است که بیرانوند پاکزاد تازگی ها با رفیق دوربین دارش عکاسی کرده است و تا تصویر آپلود نشده موجود باد دهانمان سرویس باد. پاچه شلوارش هم دو رنگ باد لیکن زیادی کوتاه باد و خودش خجالت باد و آن را شکافته باد. اگر هم مدلش باد که خاک بر سر طراحش باد.

از آنجا که بهرام رادان یدی طولا در تبلیغات شهری دارد و سابقه حضور در تمامی بزرگراه های پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان ها را به صورت دو بعدی دارد، جهت داوری بخش تبلیغات جشنواره فیلم شهر گزینش شده است هست. یعنی فیلم های تبلیغاتی را میبیند و به آنها امتیاز میدهد. ای کاش در حق آن تیزری که در آن مرد منزل با حوله تنپوش در خیابان پیاده میرود تا به داروخانه شامپو اش را نشان دهد، اجحاف نگردد. واقعاً تیزر تاثیرگذاری بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (497)

گودرز و شقایق با دیدن این پست و ارتباط تصویر و متن، حسابی شرمنده شدند.

سحر جان هوای رفتن داری خیلی خودت را اذیت نکن و برو. خیلی ها رفتند و الآن دارند باب میلشان زندگی میکنند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چگونه دلتان می آید با نامهربانی در حق حیوانات پیرمرد هشتاد ساله را مجبور به عذرخواهی در این اوضاع میکنید؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (497)

آرزو افشار و دخترکش پارمیدا زن در روز دختر. تبریک دوباره به همه عزیزان.

کمرمان را شکستی با این جمله سید. ولی خب خیلی ها قضاوت کردن را به دوست داشتن ترجیح میدهند، چون کیفش زیاد است.

پهلوون حسین و نوچه هایش.

آزاده نامداری هم این تصویر را از قلب یک محیط شخصی در سوئیس به اشتراک گذاشت تا نشان بدهد که همه چی آرام است و او چقدر خوشحال هست، در حالی که بستن کامنت ها چیز دیگری میگوید.

همان عکست را میگذاشتی پسر خوب آیا به فکر کپشن زدن افتادی؟ آیا روح بنده خدا را در آن دنیا به رعشه در می آوری؟!

شهرام قائدی و حمید گودرزی در پشت صحنه سریال هاتف که دارد جهت ماه محرم آماده میشود. آینده نگری مان از خط داستانی سریال این است که در نقطه اوج آن یک ظرف قیمه نذری جادویی پیدا میشود که حمید گودرزی یک قاشق از آن را میخورد و به 27 سال آینده میرود.

آرشیدوک الناز حبیبی به همراه سیاوش خیرابی در مراسم افتتاحیه یک فروشگاه.

اتفاقا در این روز ها تنها کسی که باید مدیر برنامه داشته باشد امیرعباس است با این همه مشغله و حضور رسانه ای، وگرنه مجید خراط ها مدیر برنامه را میخواهد چکار؟ جهت برنامه ریزی و تنظیم وقت که کِی در کدام بخش از شهر رگش را با تیغ بزند؟

عمو پورنگ با تصویری دلبرانه از رضا صادقی و دخترش تیارا روز دختر را تبریک گفت.

تولدِ آجیِ سردار آزمون مبارک.

محمد نادری هم به مجموعه “لیسانسه ها” اضافه شده است است و احتمالاً حضوری کوتاه در این سریال دارد.

شبنم جان ولی خودمانیم این تصویری که ما میبینیم هیچ جوره شبیه تصویر های یهویی و به زور در کادر جای گرفتنی نیست! مخصوصاً نگاه لیندا به دوردست های روشن که حداقل ده دقیقه ای برایش وقت گذاشته است!

وقتی آفتابه به دست در حال رفتن به یک مکان دنج هستی که ناگهان تلفن منزل زنگ میخورد.

سلفی سینا سرلک و رامبد جوان، بدون هیچ علت خاصی. قبول دارید صورت سینا تلفیقی از صورت حسام نواب صفوی و کاوه سماک باشی با چاشنی آرمین تو ای اف ام است؟!

دیروز تولد مهدی مهدوی کیا بود. مردی که اسم خوش موزیک اش به تنهایی باعث ایجاد حس افتخار در وجود هر ایرانی است و نیازی به تعریف و تمجید ندارد. تبریک به فوتبالیست تکرار نشدنی کشورمان. پست تبریک علی کریمی جهت مهدی را ملاحظه میکنید.

زوج پیشکسوت و دوست داشتنی سینما و تلویزیون یعنی محمود پاک نیت و مهوش صبر کن در یکی از اکران های شخصی فیلم “ساعت 5 عصر”.

ازاده صمدی هم به عنوان یکی از بازیگر های این فیلم در مراسم اکران شخصی آن در پردیس ملت حاضر شده است بود. با شلواری که آخرین نمونه مشابه آن را در تصویر های جوانی دایی ام با بک گراند برج آزادی دیده بودم.

سیامند رحمان، پهلوان خندان کردستان در کنار کودکان ژاپنی.

سلفی صابر ابر در کنار علی شادمان و الهام کردا در حاشیه تمرین یک نمایش جدید.

جشن تولد خواهر و برادری آذرخش و شقایق فراهانی، با تصویری از کودکیِ گل هر لحظه عاشق شان.

سپند امیرسلیمانی، سارا بهرامی، رضا عطاران و امید روحانی در یک پروژه سینمایی تازه به نام “هزار پا” ساخته کمدی ابوالحسن داودی.

لاله اسکندری با این تصویر قدیمی جای پدرش و همچنین احمد شاملو را خالی کرد. به بهانه هفدهمین سالگرد درگذشت احمد شاملو، راوی لطیف ترین باعشق ها.

سلفی بهرام رادان در کنار همایون خان شجریان روی پله برقی، تصویری که همراه با خبر پیوستن بهرام به پروژه هنری “سی” انتشار یافته است.

شهرام جان همانقدر که تو حس اعتماد به نفس داری، ما هم حس کنجکاوی داریم که عکاس خوشبختِ این تصویر کیست!

سردار آزمون در روزی که خبر قرارداد 80 میلیارد تومانی اش با لاتزیو خبر یک رسانه ها شده است هست، دو میلیون نفری شدن صفحه اینستاگرامش را مراسم خوش حالی گرفت. 80 میلیارد تومان جهت یک نوجوان متولد 75. (فندک را برداشته و به تراس میرود.)

این اتفاق تاریخی، یعنی هم بازی شدن کمند امیرسلیمانی و قشنگ بروفه جهت نخستین بار را، به همه مردم کشور عزیزمان ایران تبریک عرض میکنیم.

جواد کاظمیان، بعد از شنیدن خبر قرارداد 80 میلیاردی سردار و فکر کردن به 12 میلیون تومانی که هنوز از پرسپولیس طلب دارد.

حسن معجونی و همسر جان در دامان طبیعت.

این سلفی را حدیثه تهرانی از حرم امام رضا (ع) گرفته است تا بگوید نائب الزیاره همه هست. قبول حق.

کوروش سلیمانی در دوران نوسبیلیّت.

نوید محمدزاده اینگونه از رفیقش که به او تا سر ماه دستی داده هست، تقدیر کرد.

روز روژا زن اخمالو و موفرفری هم مبارک باشد.

چه جالب و شگفت انگیز شهره خانم! ما که خنده مان میگیرد، شکوفه میزنیم!

نام: خاطره حاتمی

پیشه: تمامی فعالیت های حول محور اختلال هویتی.

هنگامی که پیتزا سفارش دادی و پیک زنگ در را میزند.

سوگل طهماسبی هم با تصویری از کودکی های خودش روز دختر را به همه تبریک گفت تا پست آخر مطلب امروز ما هم تبریک روز دختر باشد. خوشحالیم از همراهی با ارزشتان، تا فردا، یا حق.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | همراه | تلگرام | همراهی | ارتباط | برنامه | تصویری | اینستاگرام | برنامه ریزی | صفحه اینستاگرام

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (497)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (497)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs