توخالی خارجی فعالیت گردشگران خراسان رضوی

توخالی: خارجی فعالیت گردشگران خراسان رضوی اماکن اقامتی سرمایه گذاری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سری تازه «محله گل و بلبل» در مرحله پیش تولید است

تلویزیون در حوزه ساخت برنامه های کودک و نوجوان نسبت به گذشته عوض کردن اساسی کرده است.

سری تازه «محله گل و بلبل» در مرحله پیش تولید است

سری تازه «محله گل و بلبل» در مرحله پیش تولید است

عبارات مهم : سریال

تلویزیون در حوزه ساخت برنامه های کودک و نوجوان نسبت به گذشته عوض کردن اساسی کرده است.

به گزارش صبا، مسلم آقاجان زاده تهیه کننده برنامه کودک راجع به فعالیت اخیر خود گفت: مشغول ساخت یک سریال ۱۵ قسمتی به نام «بالشت ها» بودم. تصویربرداری این کار یک هفته ای است که به آخر رسیده است.منتظر یک وقت مناسب هستیم تا این مجموعه را از شبکه نمایش خانگی پخش کنیم.

وی ادامه داد: این مجموعه با عنوان کودک و خانواده یک فضای رئال و عروسکی دارد. علاوه بر بازیگران از عروسک های مختلفی هم در این کار استفاده شده است هست. در کل تجربه سخت و متفاوتی جهت ما محسوب می شد.

بازیگرانی چون :داریوش فرضیایی ، ارژنگ امیرفضلی ، امیر نوری ، ملیکا شریفی نیا ، حدیث فولادوند ، رامبد شکرآبی و امیر محمد متقیان در این سریال بازی می کنند.

تهیه کننده برنامه « محله گل و بلبل» راجع به اوضاع برنامه های کودک تلویزیون توضیح داد: تلویزیون در حوزه ساخت برنامه های کودک و نوجوان نسبت به گذشته عوض کردن اساسی کرده است ، ولی هنوز با استاندارد های جهانی فاصله زیادی داریم . باید تلاش شود این فاصله را پر کنیم. قشر کودک از حساس ترین زحمت سنی این کشور هستند .

وی راجع به ساخت سری تازه برنامه « محله گل و بلبل » عنوان کرد: مشغول پیش تولید سری تازه این برنامه هستیم ، هنوز معلوم نیست این برنامه را کی کلید بزنیم.

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | برنامه | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs